NAŠE PORTFOLIO

Stavíte? Děláte rekonstrukci? Připravíme vám projektovou dokumentaci pro realizaci, kolaudaci, revizi elektro nebo
pro pojišťovnu. Navrhneme řešení silnoproudé i slaboproudé, vč. vyřízení nutné administrativy, autorizace i revize.

Stávající firemní prostory jsou již malé? Nebo výrobní linka nestíhá?
Navrhneme řešení pro rozšíření i modernizaci vašich výrobních prostor, ale i kanceláří.

Navrhneme světla v jakémkoliv provozu, firmě, domácnosti. Spočítáme vždy dle platných norem, které jsou závazné pro různé úrovně osvětlení (jiná světla potřebuje operační sál, sklad, kancelář nebo kuchyně).

Přistavujete patro? Řešíte střechu? Připravíme vám výpočet analýzy rizik pro vaši nemovitost. Navrhneme třídu LPS = řešení bleskosvodu pro jakoukoli nemovitost.

Chytrá domácnost? Chytrá firma? Navrhneme jednoduché i složitější řídící systémy pro usnadnění každodenní rutiny: zabezpečovací a docházkové systémy, požární ochrana, kamerový systém etc.

Potřebujete novou zásuvku? Uvažujete o přepěťové ochraně, která vám zachrání novou televizi? Chcete zajistit, ať se vám ve studni nespálí čerpadlo? Jednoduché konzultace zdarma.

Bojujete s programováním, nebo je to odvětví, které se Vás vůbec netýká, ale rádi byste měli automatizační řešení kompletní? Rádi to převezmeme! Programujeme několik druhů řídících systémů a rádi Vám vyjdeme vstříc se vším, co ohledně programování řešíte. Naše řešení dodáváme na klíč.

Výběr řídícího systému je mnohdy těžké, jsme na trhu už několik let a vybrat vhodný řídící systém Vám pomůžeme vždy s ohledem na charakteristiku a vlastnosti Vašeho zadání. Vhodná volba řídícího systému Vám v budoucnu ušetří spoustu trápení při servisu a pokud nebudete muset pro každou změnu parametru volat programátora, poděkuje Vám i Vaše peněženka.

Pokud Vaše řešení vyžaduje opravu v řádu několika dnů a třeba i hodin, tak na námi dodávané řešení jsme ochotni Vám nabídnout i servisní smlouvu s řešením problému do doby takové, aby Vaše řešení nebylo ohroženo výpadkem řídícího systému. I řídící systémy jsou pouze technologií, na které se může podepsat zub času. V takové situaci můžete v klidu spát.

Řešíte jiný problém? Kontaktujte nás a my uděláme co je v našich silách abychom vám vyšli vstříc!