O NÁS

Patrick Wanke

Ihned po studiu jsem se zapojil do pracovního procesu jako projektant. Prošel jsem výbornou školou v několika odvětvích elektroprojekce, od NN, přes LPS až po slaboproud a MaR.

Za svou praxi jsem si vyzkoušel jak malá řešení, vč. vlastnoruční realizace, tak čistě inženýrskou práci na největší stavbě ve střední Evropě, kde byl použit masivní řídící systém standardu Siemens, včetně prací v prostorách s nebezpečím výbuchu (Ex). Díky tomu mám tak široký záběr na poli elektroprojekce.

Automatizace s sebou nese i problematiku programování řídících systémů. Proto se zaměřujeme na dodávku automatizace komplexně včetně vlastnoručně naprogramovaného procesoru pro řízení řešení.

0 +
DOMŮ
0 +
FIREM
0 +
CHYTRÝCH DOMÁCNOSTÍ
0 +
REVIZÍ ELEKTROINSTALACE
0 +
KONZULTACÍ

NAŠE ODBORNOST

Vyhláška / Autorizace / Revize

Zatím ještě postaru 🙂
Vyhláška č. 50/1978 Sb. do 1 kV i nad 1 kV, ve třídách A i B.
§ 8 - Pracovníci pro samostatnou činnost
§ 10 - Pracovníci pro samostatné projektování a pracovníci pro řízení projektování

Protože si za svými řešeními opravdu stojím a nemám problém je tedy autorizovat, najdete mě tedy i v seznamu autorizovaných inženýrů a techniků!
Autorizovaná osoba ČKAIT: 1007392

K tomu ještě doplním osvědčení na provádění revizí elektrických zařízení a hromosvodů.
Tím je můj záběr naprosto kompletní 🙂

Certifikáty

Certifikace dle ČSN EN 62305 pro návrhy třídy LPS (hromosvodná zařízení) a SPM (řešení přepěťových ochran a svodičů přepětí).
Jsme smluvním partnerem s vybranými dodavateli řídících systémů.

Řídící systémy

Domat / AmiT / Loxone
Tři silní zástupci na trhu s řídícími systémy. Každý má své výhody a každý se hodí na jiný druh, velikost a vlastnost řešení, které se Vás týká a potřebujete vyřešit.
Vybereme Vám vhodný řídící systém a je jedno jestli řešíte vytápění na chalupě, nebo potřebuje řešit kompletní automatizaci celé Vaší výrobní linky. Vše probereme a naprogramujeme přesně dle Vašich požadavků a představ.

CHCEŠ PRACOVAT S NÁMI?

Hledáme šikovné projektanty, pracovníky do administrativy, ale i architekty, programátory, stavaře.

Primárně v lokalitě Morava, ale může být celá ČR.